ما یک تیم خلاق هستیم

تاریخچه ما

درباره ما

بهرام فریدونی
در سال ۱۳۸۴تحصیل در  رشته حقوق را شروع کرد،در سال۱۳۸۸ فارغ التحصیل شد ،همزمان در چهار مقطع فوق لیسانس،وکالت قوه قضائیه،وکالت کانون وکلا و قضاوت آزمون داده و در هر چهار مقطع قبول شد ،ارشد را سه ترمه از دانشگاه تحصیلات تکمیلی واحد بوشهر به اتمام رساند و همزمان کارآموزی قوه قضائیه و کانون وکلا را شروع و نهایتا از دو مرجع پروانه وکالت اخذ نمود ، وی  برای شروع حرفه وکالت پروانه کانون وکلا را تودیع و با پروانه مرکز وکلا و مشاوران قوه قضائیه در حال فعالیت می باشد ،پس از اخذ ۵۰۰ حکم حاکمیت برای موکلین خود در حال حاضر بصورت تخصصی در زمینه حقوقی فعالیت می نماید .

حوزه فعالیتها

مهارت های اصلی

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال ۱۳۹۳ توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد. ابزار وردپرس دارای پشتیبانی بسیار سریع و قدرتمند می باشد که کاربران برای دریافت خدمات وردپرس دیگر نگرانی نخواهند داشت. خدمات متنوع ابزار وردپرس باعث شده است تا کاربران ایرانی نیاز خود را به خوبی در این سایت مرتفع سازند و به هدف های خود دست پیدا کنند.

تیم ما

بهرام فریدونی

وکیل پایه یک دادگستری

در سال ۱۳۸۴تحصیل در رشته حقوق را شروع کرد،در سال۱۳۸۸ فارغ التحصیل شد ،همزمان در چهار مقطع فوق لیسانس،وکالت قوه قضائیه،وکالت کانون وکلا و قضاوت آزمون داده و در هر چهار مقطع قبول شد ،ارشد را سه ترمه از دانشگاه تحصیلات تکمیلی واحد بوشهر به اتمام رساند و همزمان کارآموزی قوه قضائیه و کانون وکلا را شروع و نهایتا از دو مرجع پروانه وکالت اخذ نمود ، وی برای شروع حرفه وکالت پروانه کانون وکلا را تودیع و با پروانه مرکز وکلا و مشاوران قوه قضائیه در حال فعالیت می باشد ،پس از اخذ ۵۰۰ حکم حاکمیت برای موکلین خود در حال حاضر بصورت تخصصی در زمینه حقوقی فعالیت می نماید .

سعید صادقی

وکیل پایه یک دادگستری

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال ۱۳۹۳ توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است.

فهرست
طراحی سایت